Aktualnie mie ma żadnych nadchodzących wydarzeń.

Sprzęt BonPilates

MyPilatesMethods od 2017 roku jest wyłącznym przedstawicielem BonPilates w Polsce.

Zajmujemy się doradztwem, kompleksowym wyposażeniem oraz dzielimy doświadczeniem, które nabyliśmy wyposażając kolejne studia w kraju. Oprócz specjalistycznej wiedzy w zakresie doboru sprzętu zapewniamy pomoc na każdym etapie realizacji zamówienia oraz gwarantujemy szybki serwis i pomoc techniczną.

  • Dlaczego warto wybrać BonPilates?

• szybki serwis i dostawa (7-14 dni)
• kompletna oferta obejmująca 3 linie i wszystkie aparaty
• BonPilates to pionierzy w produkcji sprzętów pilates
• możesz spersonalizować każdy sprzęt, wybrać kolor tapicerki

Produkcja sprzętu Bonpilates opiera się na konstrukcjach o najwyższym poziomie jakości, ergonomii, bezpieczeństwa i innowacyjności.

Jakość

Tworzenie produktów BONPILATES rozpoczyna się od wykrycia potrzeb klienta, które następnie są analizowane przez zespół pracujący nad ciągłym ulepszaniem i dostosowywaniem sprzętu. Zespół BONPILATES odpowiada na te potrzeby, aktywnie poszukując najlepszych materiałów, sposobu ich zastosowania i dostosowywania zarówno do użytkownika, jak i nauczyciela.

Bezpieczeństwo

Produkty BONPILATES są projektowane i opracowywane z zachowaniem ścisłych kompleksowych parametrów bezpieczeństwa. Zapewniają bezpieczeństwo zarówno instruktorowi, jak i użytkownikowi, eliminując wszystkie potencjalnie niebezpieczne elementy, zarówno podczas wykonywania ćwiczeń, jak i montażu lub obsługi produktu.

Ergonomia

Skrupulatna i szczegółowa analiza wszystkich ruchów i czynności wykonywanych podczas ćwiczeń metodą Pilates pozwala firmie BONPILATES tworzyć produkty, które w każdej chwili dostosowują się do potrzeb i możliwości zarówno klientów, jak i instruktorów. Firma współpracuje z IBV (Instituto de Biomecánica de Valencia - Valencia Biomechanics Institute) w celu maksymalizacji właściwości ergonomicznych produkowanego sprzętu.

Innowacje

Innowacje i ciągłe doskonalenie to podstawowe zasady rozwoju firmy. Inwestycje w projekty badawczo-rozwojowe oraz silne zaangażowanie zespołu BONPILATES są gwarancją najwyższej jakości, wysoce innowacyjnego produktu. Patenty na system „ADAPTER”, wdrożony w wieżach Cadillaca i Reformera, a także w podnóżku, są owocem długoletnich badań i testów.

Moje pierwsze spotkanie z BonPilates było w 2016r na mityngu w Hiszpanii. Wtedy w Polsce mało kto pracował na aparatach i niewiele ludzi praktykowało klasyczny pilates. Otwartość i chęć współpracy a przy tym wielka dbałość o markę sprawiły, że postanowiłam kupić sprzęt do mojego studio i równocześnie zająć się promowaniem tego sprzętu w Polsce. Kiedy w 2017 roku po raz pierwszy miałam przyjemność ćwiczyć na nowej linii Universal - zakochałam się znowu w Pilates.

Linię tą pokochali również moi klienci a następnie właściciele studio w moim kraju, gdzie cieszy się dużą popularnością. Dlaczego? Ponieważ jest piękna, funkcjonalna a dźwięk jeżdżącego w wózku reformera to melodia pilates. Jakość, funkcjonalność oraz serwis to z całą pewnością dodatkowe atuty marki, ale jako nauczyciel, szkoleniowiec a również partner BonPilates w Polsce zdecydowanie mogę powiedzieć, że dzięki posiadaniu wszystkich sprzętów linii Universal moi podopieczni kochają pilates tak samo jak ja.

— Marta Wawszczyk

Najlepszy sprzęt zaprojektowany z myślą o Twojej wygodzie

Założyciel BonPilates cierpiał na poważne problemy kręgosłupa, które zmniejszyły się kiedy zaczął regularnie ćwiczyć Pilates. Jego codzienna praktyka doprowadziła go do odkrycia szeregu braków funkcjonalnych i bezpieczeństwa w używanym sprzęcie. Rzeczywiście, w większości przypadków miał do czynienia ze sprzętem, który wykorzystywał metody lat 70-tych do rozwiązywania problemów technicznych, na które dziś można znaleźć precyzyjne, nowoczesne rozwiązanie techniczne.

Doświadczenie BonPilates w świecie zdrowia i sportu znajdują odzwierciedlenie w opracowywaniu najbardziej wszechstronnego sprzętu na rynku, który pomaga w leczeniu i rehabilitacji osób z problemami kręgosłupa. Zespół lekarzy, trenerów i fizjoterapeutów szukał nowatorskich rozwiązań, dzięki którym użytkownik mógł jak najlepiej wykorzystać sprzęt. Dzięki wieloletniej pracy, osobistemu doświadczeniu i zespołowi badawczemu oraz współpracy z najlepszymi nauczycielami Metody Pilates (Kathy Corey, Lolita San Miguel, Elena Bartley, Brett Howard, Jacobo Gomez i in.), BonPilates zapewnił nowoczesne oraz nieodbiegające od klasycznych rozwiązania w dziedzinie maszyn.

  • Sprzęt BonPilates możecie znaleźć w wielu renomowanych studiach pilates w Polsce, m.in.:

• Studio Pilates Marcin Mokrzycki, Legnica
• Studio Good Moove, Koszalin
• Pilates ON, Warszawa
• Alicja Marczak Studio Pilates&Trening, Zielona Góra
• Wdech/Wydech, Wrocław
• Studio Dominika Walkowska, Wodzisław Śląski
• Studio Sprawne Ciało, Bielsko Biała

• Slow Studio, Przyłęki
• Ortopedicus, Warszawa
• Kasia Twardzik Studio, Rzeszów
• Restart, Gdańsk
• Agnieszka Fidali Pilates&Therapy, Krzeszowice
• Martin Pilates &Training Studio, Poznań
• Śląski Uniwersytet Medyczny

Zamów sprzęt BonPilates

Jeśli chcesz zamówić sprzęt BonPilates do swojego studia, zostaw wiadomość a skontaktujemy się z Tobą.

Jakim sprzętem jesteś zainteresowana/ -y?